Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kapszulàs kàvéfözö tényleg...

Kapszulàs kàvéfözö tényleg krémes kávét föz?

Figyelt kérdés
Szeretem a kàvét, nem vagyok as a kotyogós kígyóméreg erös kàvés, hosszú "német" kàvét iszom ahoz szoktam hozzà (engem ezis felpörget) szóval, vennék ilyen kapszulàs kàvéfözöt és kívàncsi lennék hogy tényleg állagàban azt a kávéhabos finom kávét nyomja? Ujratölthetö kapszulàval hasznàlnàm mert olcsóbb. Megkóstolnàm de ismerös körömben nincs senkinek akinel kiprobàlhatnàm. Multkor kostoltam a senseo pàrnàs kàvét, nekem azt az ízt simàn hozta az otthoni szarvasi kàvéfözö (otthon sem tömöm tele kàvéval) Azt kávézóban fött kàvé ízt keresném, persze tudom frissen örli tudom, nàlam sem azon mulana vennék egy kavedaràlót, de a kávéfözön allitolag sokan mulik h hàny Bar nyomàson fözi le. Szoval a kapszulàs hozza azt az izhatàst?
2019. ápr. 24. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képes a habos kávézói minőséget nyújtani. Átlag 16-19 bar nyomáson főzik ezek a kapszulás gépek a presszó kávét.
2019. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem NESPRESSO van, nagyon szép, krémes állagú hab van a kv tetején és kiváló ízű, minőségű a végtermék.
2019. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszaitokat, és esetleg az ujtatölthetö kapszulàkkal is hozza azt az ízt?
2019. ápr. 24. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Anno Dolce Gusto Oblo kapszulás kávéfőzőm volt az az újra tölthető kapszulából jóval erősebb, iszont hab szegényebb kávét főzött mint az eredeti gyáriból.


Most másfél éve egy Bosch Tassimo Sunny típusú Tassimo kapszulás gépet nyúzok, ez teljesen ugyanazt a minőséget nyújtja eredeti és újra töltött kapszulával is: egyformán habos és erős kávét csinál. Ez egy általa újra tölthető kapszulából főzött Auchan saját márkás kávéból : [link]

2019. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, vége lemaradt. Eszpresszó programon főzve.
2019. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő a gép : [link]
2019. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes vàlaszàt. A Nespresso sajàt kapszulàjában van/lehet esetleg valami màs egyéb adalék amitöl krémesebbet föz? mit lehet erröl tudni?
2019. ápr. 25. 05:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az újratölthetővel nem fog krémes kávét főzni. (A szűrőn is múlik, a tömörítésen, őrlésen)

Pont az a kapszulás lényege, hogy előre be van készítve a megbízható minőségű kávé. Ha amúgy is töltenéd, akkor ne szivasd magad az utángyártott kapszulával. Hanem eleve adagolható főzőt vegyél. A crema (bár ez nem "igazi" crema) a kávéfőző szűrőjének kialakításától függ. Ez benne szokott lenni a termék leírásnál. De mindjárt keresek linket is

2019. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem találok sajnos. De iránymutatónak: 15 bar-os gépet és ún duplafalú szűrőt keress. Ha ezek megvannak, lesz krémes kávéd

is. Saccra 25-30.000-től indul egy normális gép. (Az ilyen 4bar-os momert szerintem felejtős. Abban az árkategóriában már inkább maradnék a kotyogósnál)

2019. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi értelme tölteni a kapszulákat. Nem lesz olyan, mint a "gyári". Nem erre találták ki.


Sokkal jobban jársz egy karos eszpresszó géppel (nem szarvasi). Használtan ugyan annyiba kerülnek, mint egy új kapszulás gép és nem 20.000 Ft/kg kapszulával megy, hanem sima őrölt kávéval.

2019. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!