Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje K55303IW sütő áramszün...

Gorenje K55303IW sütő áramszünet után nem müködik: fütöszálak nem melegednek, ventilátor és sütőlámpa sem kapcsol be De működik az óra (amit be is állítottam, mert a működés feltétele), szikráztató gomb is működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Gyk-n láttam a "nyomjunk be minden gombot" megoldást. Sajnos nem jött be.


Ha höfokszabályzót feltekerve, sütőfokozatba állítva adok áramot a készüléknek, akkor egy pillanatra felvillan az adott hömérséklet elérését jelzö piros led lámpa, majd elalszik. Nem tudom ez utalhat-e valamire.

Elöre is köszönöm a válaszokat.



#sütő #Gorenje #55303 #sütőkapcsoló
2019. máj. 12. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egesz veletlenul nincs meg egy kismegszakito vagy biztositek a halozatban, ami az aramszunetkor leoldott, es nem kapcsolta vissza senki?
2019. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gép belsejében is lehet egy biztosíték, ami a túláram ellen védi a készüléket. Az is kimehetett egy áramszünet utáni lökéstől. Attól még a vezérlő elektronika beindulhat, de a fűtés már nem. Szerelővel nézesd meg.
2019. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyes: minden vissza lett kapcsolva.

Kettes: nincs benne biztosíték.

2019. máj. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!