Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ez az elfolyó lóg ki a falból,...

Ez az elfolyó lóg ki a falból, ebbe hogy kell mosógép szifont kötni?

Figyelt kérdés
Ez a 2 dolog kompatibilis egymással? Ha igen akkor hogy mennek egymásba és hogy fog az kinézni? [link]

2019. máj. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a csövet kell leszedni és a helyére kell tenni a szifont jó esetben ehhez nem kell a csempét megbontani, csak lehúzod a díszítő elemet és alatta ki tudod szedni a csövet.
2019. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem kell sok extra dolgot csinálni!!

Mrd le mekkora kb az átmérője a cuccnak és vegyél obiban, praktikerben egy felxibilis szifont, ami ebbe a méretbe belemegy - kérdezd meg a jóembert a boltban!


én is ezt tettem, bedugtam a flexi szifont a falba, abba meg a mosógép csövét, meghajlítottam (meg lehet, ezért flexibilis) úgy, hogy legyen benne egy 'U' alak (amiben megáll a víz és nem engedi vissza a bűzt) és kész!

2019. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!