Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyi trisót tegyek az...

Mennyi trisót tegyek az automata mosógépbe, ha a mosógépet szeretném vele kitakarítani?

Figyelt kérdés
A mosógépem belsejéből nagyon büdös állott szag árad. Ecetes mosáson már túl vagyok, nem sokat segített. Mosógépszerelő trisót ajánlott, csak azt nem tudta megmondani mennyit tegyek bele. Egy üres főzőmosást szeretnék elindítani, ehhez kérdezném, mennyi trisót öntsek a gépbe. Köszönöm!
2010. júl. 8. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
kettőt
2010. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Két evőkanálnyit
2010. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így már érthetőbb, köszönöm!
2010. júl. 8. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nyitva hagyod az ajtaját ( fedelét), honnan jön a büdös? A gépből, vagy a fedélből?
2010. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

A gépből jön. A szerelő szerint elő szokott ilyen fordulni és nincs rá különösebb magyarázat. Ezért gondoltam, hogy a trisót kipróbálom végső elkeseredésemben. A két evőkanálnyit kicsit kevésnek tartom, úgy gondoltam annyit teszek bele mintha mosópor lenne.

2010. júl. 10. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Két kanál az semmit nem ér! 30-40 dkg-ot kell és legalább 70 fokon elindítani.
2010. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 robetko válasza:
Tegyél a mosógép dobjába és az adagolóba is legalább két-két evőkanálnyit. 90 fokon ha lehet.
2022. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!