Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool felültöltős mosógép...

Whirlpool felültöltős mosógép mosószeres rekesze könnyen tisztítható?

Figyelt kérdés

Eddig csak régi Whirlpool felültöltős mosógépekkel találkoztam, egyiknek sem volt igazából tisztítható ez a része. Három napos vegyi és fizikai támadást igényelt a tisztítás és még így is kétesélyes volt.

Most új gépet szeretnék, de ha még mindig nem tették jól tisztíthatóvá a tetővel nyíló mosószeradagolót, akkor Electroluxot veszek.



2019. jún. 22. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézed, hogy amelyiket megvennéd, az milyen.
2019. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Három napos vegyi és fizikai támadást igényelt a tisztítás ..."

Nyilván, ha beleszárad és belerohad, azt nehéz kiszedni, de ha használat után lecsatolod, leveszed a zuhanycsőröl a fejet és a csővel meleg vízzel átöblíted, csodára képes. 3 perc alatt.

2019. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik ilyen Whirlpool mosógépnél annyira "egyszerű" volt leszedni a mosószeradagolót, hogy konkrétan le kellett szedni a mosógép burkolólemezét, így lehetett hozzáférni a tengelyhez, amin fordult a tető, s csak a tengely kihúzásával lehetett lefejteni a azt a tetőről... És ezután jött a szembesülés azzal, hogy ez egyébként egy teljesen szétszedhetetlen tartály vagy tíz különböző nyílással, keskeny járatokkal és holt terekkel odabent. Ugyanezzel találkoztam később egy másik, ugyanilyen márkájú régi mosógépnél, de itt legalább már egyszerűen ki lehetett pattintani a tartályt, viszont innentől ugyanaz volt az eredmény, mint amit már írtam. Mindeközben oldaltöltős mosógépek tartályában nincsenek holt terek, hozzáférhetetlen csatornák stb., minden mindenhonnan tisztítható. Ilyesmit vártam volna így 2019-ben a felültöltőstől is, azóta viszont elolvastam 100+ véleményt és pár mosógép használati kézikönyvet, és arra jutottam, hogy a Whirlpool nemcsak nem oldotta meg ezt a kínos problémát, de tovább is fejlesztette azzal, hogy az utolsó öblítési szakaszban vízzel megtelt tartályból a tető felnyitásakor az összes víz a már kicentrifugált ruhára ömlik.
2019. jún. 23. 00:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Electrolux sokkal jobban tisztítható. Viszont a Whirlpoolnak sokkal jobbak a programjai. Electroluxon például nincs egy köztes 1 órás program. Csak 1:20-30 perc vagy a 15 perces. Ha pedig a Time Managerrel rövidítem az időt a centrifugálás ideje is rövidül. Sajnos kompromisszumot kell kötni. Én Whirlpoolt venném
2019. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!