Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ablak klíma ablakba? Megoldhat...

Ablak klíma ablakba? Megoldható így?

Figyelt kérdés
Használtan lenne egy ablak klíma, nagyon jól hűt, kipróbáltam. 45 ezret kérnek érte, ami szerintem korrekt, nem kell vagyonokért beszerelnem. De az elhelyezésével gondban lennék. A falat, ablakot nem szívesen vésném ki, ezért gondoltam arra, hogy az ablakba szabnék egy plexi táblát, amibe a klíma bele passzolna, persze ilyenkor az ablakszárny nyitva lenne. Mobil klímánál láttam ilyen megoldást a YouTube-on. Aztán télen a klímát is plexit is levenném.
2019. jún. 30. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán hihetetlennek hangzik így elsőre, de az ablakklíma eredetileg az ablakhoz lett kitalálva, nem kell falat vésni.

A plexi törik, polikarbonát, osb vagy bútorlap jobb, és erősebb is, nagy súlya van ám a gépnek.

2019. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írja, vágatsz egy 20-as butorlapból akkora méretet mint az ablak szárny és oda felteszed. Az ablakot meg le is veheted.
2019. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy az ablakpárkányra lenne helyezve a klíma, bútorlap alá, hogy szintbe legyen a kerettel, de ezek szerint az nem megoldás. Mondjuk tény, hogy akkor szinte csak a padlót hűtené a gép.
2019. jún. 30. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A klímát azért teszik magasra, mert a meleg fölfelé száll, a hideg lefelé.
2019. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!