Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobil vagy Split klíma?

Mobil vagy Split klíma?

Figyelt kérdés
Mindkettő használt lenne, a Split on offos, Lg 1.6 kw-os. Klímaszerelő ismerős olcsón be is szerelné, egyébként 32 ezer forintba kerül. Vagy lenne egy mobil klima 2.5 kw-os. 40k-ért. Nem tudom melyik legyen, szerintem a Split így is jobban teljesítene, hogy kisebb teljesítményű. Nem nagy, 15 nm-es szobát kéne hűteni. Nagy beruházást meg nem akarok, mert arra a pár brutális hétre kell egy évben, akkor is csak addig míg este lazulok. Aztán szellőztetek.
2019. júl. 9. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jégkocka, én mindig csinálok egy vödör jégkockát és abba lógatom a bal kezem, szerintem ez is tökéletes.
2019. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áh, akkor meg a fagyasztó fogja ontani magából a meleget, míg lefagyasztja a jégkockákat. :D
2019. júl. 9. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Slit klíma
2019. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy split.
2019. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rád bízzuk, egyformán sz@r a kettő.

Ingyen nincs semmi.

A spórolás árát is meg kell fizetni.

Mobil klímát csak az vesz akinek még nem volt, vagy nem tud valamiért slit gépet beszereltetni.

2019. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!