Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért mondják sokan, hogy sz....

Miért mondják sokan, hogy sz. R a mobil klíma?

Figyelt kérdés
Biztosan lehetnek esetek, amikor kevés lehet, vagy csak egyszerűen nem végzi olyan hatékonysággal a dolgát, mint ha egy Split tenné. Én konkrétan egy tetőteres ház, tetőtéri 12 nm-es szobájában használom, ezzel a szigetelő hálóval, tehát még bontani se kellett semmit. Voltak ezek a nagy melegek, s vígan levitte a hőmérsékletet 32-33 fokról rövid idő alatt 22-re, s azt meg tartotta is szépen, ki-be kapcsolt időközönként. Szív be levegőt, az tény. Régi DéLonghi klíma, 25-30 éves lehet. Én meglepődtem ezen azért, először kikölcsönöztem, de 30k-ért megvettem a múlt hónapban.
2019. júl. 14. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert lényegében minden műszaki paraméter tekintetében kevesebbet nyújt a "stabil" klímagépnél, hiszen az egész hőtermelő készülék magában a hűtendő helyiségben van elhelyezve. Hőtechnikailag, hanghatást tekintve egyértelműen kedvezőtlenebb, a kondenzvíz- és levegőkivezetés nehézkes megoldhatóságát tekintve is.
2019. júl. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Miért mondják sokan, hogy sz. R a mobil klíma?"

Ezt az esetek számosságának átlagára kell értelmezni.

Vajon miért nem terjedt el tömegesen a mobil klíma?

Mert nem nyújt megoldást minden elvárás tekintetében.

Te egy olyan szerencsés helyzetben vagy, ahol a körülmények lehetővé tették a használatát, és a pozitív tulajdonságaiért cserébe szemet hunysz a negatívumok fölött.

Pl. nekem is van, nem a levegőbe beszélek. 5 ezerért szereztem valamikor, elég nagy teljesítményű jószág, a működésére tényleg nincs panasz.

De a szobában mikor kipróbáltam, azt mondtam, hogy nekem ilyen nem kell ide. És a műhelyben üzemel a mai napig kifogástalanul. A szobában meg azóta van split.

Szóval örülünk hogy szemfüles vagy, utánaolvastál, kipróbáltad, és rájöttél, hogy a te igényeidnek megfelel.

Van még kérdésed?

2019. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!