Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egyszerű tablett-el készíte...

Ha egyszerű tablett-el készítek videót és egyben hangfelvételt, szépen visszaadja a hangomat?

Figyelt kérdés
A lényeg a hangom lenne, pl énekelnék vmit, erre gondolom elég egy tablet is. A bátyám kedvéért, és feltölteném a facera.
2019. júl. 24. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Sajnos ezeknek a mikrofonjai nem annyira jók, énekelésre még inkább nem ajánlottak az egyszerű tabletek. Tartalomfogyasztásra még csak - csak elmennek, de ahhoz hogy valamit felvegyél, ahhoz inkább egy (nagyon) jó mikrofon kell.

Viszont tudod mit? Próbáld ki - teszteld le, ha már van ilyened.

Amúgy meg, egy OTG képes tablet/okostelefont vegyél, kiegészítővel egy jó mikrofonnal (BOYA-nak vannak jó cuccai, amiket rá lehet kötni, bár én csak USB-C-s [jó, van amit iOS-es eszközre is lehet csatlakoztatni] mikrofonnal találkoztam).

2019. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az adott tablet mikrofonjának a minőségétől függ a felvétel minősége.
2019. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2019. júl. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!