Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Xiaomi?

Samsung vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legmegbízhatóbb márka az okostelefonok szempontjából? Mindig csakis Samsung készülékeim voltak egészen úgy kb. Egy évvel ezelőttig. Egy Xiaomi Redmi Note 5-öt használok jelenleg. Nagyon szeretem, majdnem, hogy tökéletes egy telefon. Viszont hiányzik is a Samsung. Az egész felület. De már amúgy is teljesen lemaradtam róla, lehet, hogy azóta már teljesen megváltozott. A Samsung készülékeim Android 4.4.4-en futottak, azóta mennyit változtak a Samsung készülékek? És kíváncsi lennék a Xiaomi érvekre is! Szívesen visszamennék Samsung-ra, viszont már itt MIUI-n mindent ismerek, minden erre a rendszerre van elmentve, Mi Band-em is van. Ti a helyemben legközelebb milyen telefont vennétek?
2019. júl. 26. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Amit akarsz. Szeretnél samsungot mert aradozol róla akkor azt. Nálam minden samsung a kukában végezte mosógép teve robot porszívó laptop , csak a hűtő bírja még de porlik szét belül.

Így én samsungot nem veszek most is egy pocophone F1 ről írok ami nem fagy nem esik szét nem lassú . Csak egy 300e Ft körüli Samsung gyorsabb ellenben a Samsung szebb még talán cseppallo de nem érdekel 60e Ft volt és hibátlan. Kész. Ennyi.

De van ismerős veszi a samsungokat lassabb de van oka mindig cserélni és mégiscsak Samsung 100 forintos parasztok Tudnak vele villogni.

2019. júl. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%

a samsung telefonok robbangattak egy időben, akkor mennyire is megbízható márka?


nekem szintén csak samsungom van, kínait nem is vennék, nincs vele különösebb bajom, mint telefon, viszont a hobbimhoz jobban bízom a samsungban + a samsung VR is fontos szerepet játszik a játékfejlesztésben nálam


viszont a xiaomi olcsóbb és sokak igényeit lefedi, felesleges egy "túlárazott" samsungot megvenni, hogy ugyanazt a teljesítményt hozza kb

2019. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Nincs olyan, hogy "legmegbízhatóbb" márka. (Na jó, talán a tényleg nevesincs kínai márkák felejtősek.)

Minden márkának megvan az előnye és hátránya. Neked kell eldönteni, hogy milyen kompromisszumot kötsz.


Én pl most nagyot csalódtam a Xiaomiba. Gondoltam, hogy a következő telefonom egy MI A3 lesz az android one miatt. Viszont ebbe a verzióba se tettek NFC-t.

A következő telefonom vagy Nokia vagy Samsung lesz.

2019. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én xiaomit biztos nem vennék a 0 frissítések miatt!


Még a kínait nem is tenném megbízhatók listájára!


Inkább olyat, ami nem a kínai cégé hanem pl angoloké, dél-koreáké, stb.


Samsungot mindenképp. Nekem már a 2. Samsung telefonom van a kezemben. Most is egy 5 éves Galaxy S5-ről írtam ezt, fagyás, akadozás, lagolás nélkül, nyugodtan. :)

2019. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

# 4: Xiaomi 0 frissítéssel? Pont ellenkezőleg van ez, de mindegy. :)

Ha nem bízol kínaiban, ok, Te dolgod, Te döntésed, de legalább ne állíts hülyeségeket (meg olyant, ami 10 éve még megállná a helyét, de most már nem).

Ja és angol telefonmárka: mi is az? Kíváncsian várom, hogy mit tudnak angolok felmutatni.

2019. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%
Na ehhez most muszàly hozzà komenntelnem remélem a kérdező is làtja majd , nem tudom miért kell itt ócsàrolni a kínai Xiaomi telefon màrkàt... Csak mert kínai... Magyarorszàgon és Mindenhol ahol angolul beszélnek is vannak szar màrkàk, tévhit hogy a kínaiak szarok, nekem Xiaomi Mi A2 van és remekül működik 64GB tàrhelyel és iszonyú jò kameràval, megéri de ha neked nem kell én csak a sajàt tapasztalatombòl beszélek :)
2019. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Xiaomi
2019. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
#4 Valószínűleg mert már sehol sem forgalmazzák, mivel jönnek az új olcsó Redmik és kiszorítja a régi modelleket. A Mi szériánál viszont nincsen így, mivel ott tovább lehet csökkenteni a régi mobilok árait. Pl. egy Redmi 6a még most is kapja a frissítéseket, és kb annyiba kerül mint egy Redmi 4A.
2019. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!