Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg felrobbannak az...

Tényleg felrobbannak az iPhone telefonok?

Figyelt kérdés

felrobban az iPhone akksija???

Vagy nem? Uj telefont szeretnék venni és az mindenkép Apple iPhone, de akkor most tényleg fel robban ?



2019. júl. 27. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad??? Én ilyenről nem tudok! Most hirtelen rágugliztam, hogy nem-e csak én vagyok lemaradva, de sehol a neten nem említenek ilyet! Anno 3 éve a Samsung Galaxy Note 7-nek volt ilyen tervezési hibája, ami miatt tényleg kigyulladt az akkumulátora, de a hiba miatt 1 hónappal a megjelenése után a Samsung visszavonta és leállította a típus gyártását! Nem lehet, hogy valami miatt azzal kevered? :/

Viszont meglepődve úgy értelmeztem, hogy mindenképp iPhone-t veszel, ha robban, ha nem! :O

2019. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem robban fel, inkább beázik, meg eltörik, meg számos esetben elveszlik.

Vegyél kakukkos órát inkább.

2019. júl. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahm, akkor veszek egy nokiát xD thanks a kommenteket..
2019. júl. 27. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Én lenni Ikhmad Abbed, aki születni Teherenban!

Dolgozni GSM boltban. Én lenni profi. Én mondani, hogy nem robbanni fel Sziphne-k. Na most egyet küldeni is USA WhiteHouse-ba. Helló

2019. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

bármelyik telefon akksi feltud robbani ha helytelenül használod

ne is használj semmilyen elektronikai eszközt mert azis feltud robbani

ne ülj és ne menj auto közelbe mert azis feltud robbani

és még sorolhatnánk

2019. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
En napi szinten latom ahogy a jardan setalva telefonalnak az emberek es egyszercsak lerobban a fejuk.
2019. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Elég sok ismerősöm használ 2-3éves iphonokat szóval nem robban fel😃
2019. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es, gondolom a kérdező a mostani legújabb típusokra gondolt, hogy esetleg azokról hallott valami ilyen gebaszt!

De továbbra is mondom, semmi probléma velük, nem robbannak fel! #1-es voltam.

2019. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!