Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez egy fura kérdés, de az...

Ez egy fura kérdés, de az baj, ha lenne kettő telefonom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy iPhone 7 Plus telefonom, amit nagyon szeretek, de azóta rátaláltam a Huawei p20 pro telefonra, ami elképesztően megtetszett a kamerája miatt. Amikor megvettem az iPhone-t, akkor nem érdekelt annyira a kamera, de tudtam, hogy jó. Igazából nincs semmi bajom ezzel a telefonnal és a kamerája is tetszik (nem is szeretnék megválni tőle), de mégis annyira jó a Huawei telefonnak a kameràja még este is. Szóval ez lehet,

Hogy hülyén hangzik, de vélemènyeket szívesen elfogadnék. (És lehetőleg nem kérnék olyan válaszokat, hogy vegyek fényképezőt, mert én ebben gondolkozom😅)



#Android ## iphone
2019. júl. 27. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs semmi bajod a mostanival, akkor elégedj meg vele! Minden előállított áru növeli a szén-dioxidot a levegőben.
2019. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem olyan fura kérdés, volt már pártucat ilyen itt a GYK-n.
2019. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

nekem aztán nem baj, ha 2 telefonod van

nálam most éppen 4 pihen az asztalon, szóval a 2 nem is sok

2019. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne fura? Nekem is két telom van és ismerek még egy csomó embert akinek ugyan úgy kettő van 🤷‍♀️

Amúgy nekem több is van mint kettő. Igaz azokban nincs sim kártya jelenleg de akkor is megvannak 🤷‍♀️

2019. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyik elsődleges telefonnak, másik tartaléknak, vagy épp mindegyiket arra használod, amiben jobb a másiknál!

Na meg így több tárhelyed is van! :D

2019. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Iskolás koromban nekem is minden kellett volna. Aztán rájöttem, hogy fölösleges minden sz@rt összeszednem, amire nincs is igazán szükségem, csak érdekesnek tűnik.


Amúgy meg azt veszel amit akarsz.

2019. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha legálisan meg tudod engedni magadnak (vagyis nem lopunk és lehetőleg, nem más pénzéből van az), akkor miért is ne? Annyi telefonod lehet, amennyit nem sajnálsz.
2019. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne több értelme venni egy kompakt kamerát a Huawei árából, ha mindenképpen pénzt akarsz kidobni az ablakon?
2019. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt már két telefonom egyszerre, de én elég hamar áttértem egyre. Egyszerűen nem volt szükségem kettőre. Mármint, jobban megérte inkább egy telefon, ami mindent tudott amit én akartam. Mégis kényelmesebb, mint két telefont magaddal cipelni. Szóval attól függ. Ha biztos kitudnád használni a kettőt, akkor persze. Meg gondolom akkor anyagilag se lenne gond. Szóval dehogy baj, hogy kettőd van. Csak szerintem nem olyan kényelmes.
2019. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek, aki válaszolt! A 7-es válaszolónak még annyit,

Hogy minden legálisan lenne

2019. aug. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!