Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet olyat, hogy az én...

Lehet olyat, hogy az én telefonomról amin van 6ezer Ft azt átküldöm egy másik számra?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2019. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Jó is lenne. Mégis hogy gondoltad a kivitelezését? El sem tudom képzelni, milyen módon akarnád ezt megoldani.

Annyi még lehetséges, hogy bemész a szolgáltatóhoz, és megkérdezed, van-e ilyesmire lehetőség, már semmin nem lepődök meg. Ki tudja.

2019. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mennyivel kényelmesebb lenne, ha valakinek akarnék tölteni pénzt, hogy telefonról telefonra
2019. júl. 28. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Úgy lehet, hogy feltöltőterminálon azt a számot adod meg, de ha már a te számodon van a pénz, nem lehet átküldeni egy másikra.
2019. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Telekom hálózatán belül előfizetéses telefonról fel lehet tölteni egy feltöltős telekom mobilszámot SMS -ben. De gondolom, nem pont ez érdekel. Azért linkelem a Telekom ide vonatkozó oldalát, hátha később másnak segít majd.


[link]

2019. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem volt még ilyen telefonom de terminálon lehet vele fizetni ez oké ovlastam



de elméletileg két azonos NFC telefonal

amire gondolok hogy adat küldés lehet NFC vel

nem jártam útánna

2019. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!