Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett a telefonom, a bal...

Leesett a telefonom, a bal felső sarokban (alig észrevehetően) megrepedezett a képernyő. Lehet belőle nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Sokszor ejtettem már le telefont, eddig ez az első ilyen eset, hogy meg is tört.

Akkora sincs a dolog, mint a kisujjamon a körmöm fele.

Ugye nem esik ki egy darab meg ilyenek? Annyira nem feltűnő, ha komolyabb baj nem lesz, nem fogok belehalni, míg le nem cserélem a mobilt.


2019. júl. 29. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Én pár hónapja leejtettem, picit megrepedt a kijelzője, de amúgy semmi baja nem volt. Aztán tegnap leejtettem megint, és utána nem érzékelte a kezemet. Ma reggelre meg teljesen el is tűnt a képernyő, fehér az egész... rip :S
2019. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem hangzik vészesnek. Igazából akkor lehet belőle nagyobb baj, ha még párszor leejted. Mármint, lehet, hogy továbbreped, meg ahogy az első válaszoló írta a saját példájában is, lehet hogy pár leejtés után már a telefon nem is fog rendesen funkcionálni.
2019. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!