Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2019 közepén-végén érdemes...

2019 közepén-végén érdemes még iphone 7-et vásárolni? 2-3 évre szeretném a mobilt, ezt az intervallumot tudja megfelelő teljesítménnyel vàllalni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, illetve hozzáértők véleményét, meglátásait várom, köszönöm!

2019. júl. 30. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja birtokolom a hetesem, imádom, nekem teljesen megérte, még 1-2 évig biztosan húzza :) Az SE-m ről váltottam, 2 és fél évig volt használatban, semmi gond nem volt, csak a végén megúsztattam egy kicsit a Balcsiban, azt már nem élte túl. :D De legnagyobb szerencsémre a hetes fél óráig egy bizonyos ménységig vízálló is, jackpot. Ha jót szeretnél vedd meg. A nyolcast nem javaslom, hiszen minden ugyan az, csak drágább, 2 kamera van rajta ( de a hetes BŐVEN gyönyörű képeket készít ) és üveg a hátulja, ami nekem még annyira sem éri meg, hiszen ahogy magamat ismerem a boltból kiérve úgyis rögtön összetöröm :DD
2019. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem sima 6-osom van már 4 és fél éve...ha az bírja, a hetesnek bőven kellene még....
2019. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!