Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! Nekem Lenovo a2010...

SÜRGŐS! Nekem Lenovo a2010 készülékem van. Valaki segítene, hogy ha felhívok valakit azt írja ki privát szám? Vagyis a számom elrejtésében?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 06:13
1 2
 1/11 Barnabas333 ***** válasza:

Nekem más fajta van, de szerintem ugyanott kell. Beállítások-hívás beállítások - hanghívás - hívóazonosító.

És szám elrejtése.

2019. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megnyitod a tárcsázót, Menü gomb, További beállítás, Telefonos fiókok, Szolgáltató nevére taposás, További beállítások, Hívóazonosító tapos.
2019. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 31. 13:56
 4/11 A kérdező kommentje:
További ötletek várok, mert nem jött be egyik sem...
2019. aug. 1. 15:16
 5/11 Barnabas333 ***** válasza:
Hányas Android van rajta? Amit leírtam az 6-os...
2019. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig egy A2010-ből néztem ki és még a működését is ellenőriztem.

Annyi, hogy az dual SIM-es volt, de ha megnézek egy szimplát, akkor a További után a Hívások következik stb., tehát némileg eltérő menü.

Viszont SIM-kártya hiányában ezt most nem tudom beállítani, mert nem enged tovább, így nem látom, mi következik a menüben.

Egyébként annyira bonyolult, hogy nem tudod átlapozni ezt a részét, vagy tényleg nincs ott?


Tehát az sem mindegy, hogy szimpla vagy dual SIM típus, vagy ha nem eredeti, gyári Android van rajta, az is lényeges.

2019. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Közben találtam egy inaktív SIM-kártyát:

Tárcsázó, Menü gomb, További beállítás, Hívások, További beállítások, Hívóazonosító...

Utána nekem besztrájkol, az inaktív kártya miatt, de látom alatta a szöveget, ami pont a számkijelzésről szól.

2019. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Android verziója 5.1
2019. aug. 1. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Alábbi képen mutatom a dual SIM kártyahelyeket:

[link]

Tiéd ilyen, vagy az oldalsó rés hiányzik (szimpla)?

2019. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen. Olyan, mint a képen.
2019. aug. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!