Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy Iphone Xs telefont...

Megéri egy Iphone Xs telefont H. rdveraprón venni?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy átváltok IOS-re, nagyon tetszik ez az ökoszisztéma, amit az Apple kialakított a termékei között. Nézegettem itt a telefonfelhozatalt és az Iphone Xs-t találom jelenleg a legmegfelelőbbnek számomra, abból is a 256gb-os verziót. Újonan elég húzós ára van, így arra gondoltam ,,használtan" is lehetne venni. Igazából ahogy néztem szinte újakat teljes értékű apple garanciával egészen jo áron ki lehet fogni, viszont nem tudom hogy merjem-e vagy ne. Igazából ez a kérdés, hogy megéri e garanciálisan használtat vagy mindenféleképpen az újat ajánljátok. Köszönöm válaszaitokat.


Példának okáért itt egy link:

[link]



2019. júl. 31. 14:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a hibákért: újonnan

Illetve az oldal nevét direkt így írtam, nehogy letöröljék a kérdést.

2019. júl. 31. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Szupi az okostisztema, alig varom h megszabaduljak tole :)
2019. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Megéri, de inkább megbîzható eladótól pl Mitogabor
2019. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Arran mi a garancia, hogy az előre elutalt pénzért nem két féltéglát kapsz? Vagy arra, hogy a teló ki van fizetve? Erre ki ad garanciát? Mert a Vodafon nem, az tuti.
2019. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem előreutalással vásárolnék, illetve a vodafonenál is ki lehet tudakolni ezt az eladó jóváhagyásával. Ha pedig nem akarja, az egyből egy utaló jel.
2019. júl. 31. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Vásárolj tőlük. Oda legalább vissza lehet menni.

2019. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó tanács, használt telefon vásárlásakor:

nézd meg az eladó értékelését.

előnyös ha üzletben dolgozik ő is, netalán egy üzlet hirdet meg egy akciót.

Ajánlott platform: használtalma és hardverapró.

Most nem tudom ide belinkelni, de TechFunDo készített erről egy szponzorált videót, miket érdemes használt telefon vásárlás esetén megvizsgálnod az adott készüléken. Szponzorált videó ugyan, de maga a hely, ami egyben a szponzora is - egy szerviz lenne, ahol hozzá értő emberek be tudják vizsgálni az adott készüléket. Ez vásárlónak előnyös, de eladóknál már passzolom. Autóknál még létezik ilyen, hogy az eladó még belemenne ilyenbe, de okostelefonnál már aligha (azért egy próbát megér).

2019. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm szépen, sokat segített ez a videó illetve egy elég jó csatornát mutattál meg nekem, szóval jár a keksz :D


Egyébként találtam egy nagyon jól értékelt eladót, azthiszem laleh a neve hardveraprón és 600+ pozitív értékelése van, valamint elég gyakran árul ilyen telókat, lehet nála próbálkozom be majd. Ez a smartclinic is egy jó opció, megpróbálom majd szerintem bevetni ezt dolgot.

2019. júl. 31. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ki az a proli akkor használtan vesz Iphone -t?

Komolyan.

Első tulajnak kell lenni. Amelyik kímélő előtt más maszturbált, más WC -n ülve nyomkodta azt ki az aki beépti az ökoszisztémájába. Ez nagyon gáz.

2019. aug. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ennyi pénzt nem adnék egy használt telefonért. Ezen kívül ez gyanúsan olcsó. Én az Xs-t vettem 326.000 Ft-ért és csak 64Gb. Nem tudom miért éri meg valakinek egy 400 ezres telefont 245-ért adni, de valami csavar van benne. (Lopott, letiltott, hibás, sérült stb.). Ez szerintem túl sok pénz ahhoz, hogy lukra fuss vele...
2019. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!