Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom beazott. Parasak...

A telefonom beazott. Parasak lettek a kamerak, plusz a hang csokkento gomb nem akar mukodni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A telefonom beazott. Parasak lettek a kamerak, plusz a hang csokkento gomb nem akar mukodni. Es csak biztonsagi modba indul el a telefon mit csinaljak h kikapcsoljam a biztonsagi modot? Szerintem azert kapcsol be a biztonsagi mod mert a hangero csokkentovel lehetne amugy is bekapcsolni. Vlm tipp?

2019. júl. 31. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, mit akarsz kikapcsolni, ha egyszer rohad a belseje és a kiváltó okot kellene megszüntetni, amíg szét nem rohad teljesen.

Azonnal áramtalanítani kellett volna, mert feszültség hatására az elektrolízis nagyon hatékonyan képes lerombolni az egészet, míg totálkáros lesz.

2019. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mar a kamera is kezd tisztulni.. minden mukodik csak a hangerocsokkento nem.. es ez miatt biztonsagi modba van.. csak a biztonsagi modot kene kikapcsolni es jo lenne..
2019. júl. 31. 17:50
 3/7 Szirty ***** válasza:
100%
Jó. Akkor várjuk meg mi lesz a vége.
2019. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ment még 1,5 napot, utána halt meg teljesen.
2019. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd pár nap múlva okosabb leszel, és meglátod hogy mégsem javult meg. Percről percre csak rohad belül.
2019. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mukodik :D semmi baja mar..
2019. aug. 3. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet örülni, mert nem láttál még beázás miatt szétrohadt elektronikát, meg olyat is, ami egy ideig jó, majd később lesz belőle szívás, ami esetleg elkerülhető lett volna.

Meg nyilván láttam olyat is, ahol korábbi beázás nyomai látszottak, de kiszáradt úgy-ahogy, végül megmenekült.

Csak ezt ilyenkor még nem tudhatod, mit hoz a jövő.

Ezért szoktam mondani, hogy én nem lennék nyugodt egyáltalán, de ez már a te problémád.

2019. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!