Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil fényképezőjénél mennyit...

Mobil fényképezőjénél mennyit számít, hogy 2.2-es vagy 2. 0-ás?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy minél kisebb ez az érték annál jobb a fényképező, de ez így mennyit jelent?
2019. aug. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Oszt mi 2.0-ás, a hengerűrtartalom?
2019. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél kisebb a szám annyi fényt enged be a kamera. Valami ilyesmi. Pl S9+ban f/1.5 van ez sokkal többet ér mint a pl f/2.1-es
2019. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom, hogy minél kisebb annál jobb, de a 2.2 és a 2.0 mennyire lényeges különbség?

Sokat számít?

2019. aug. 1. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát szerintem igen sokat számít. De nézz videókat különböző apertúrájú kamerákról. (Apertúra = f/?.?) Vagy magad nézd meg MediaMarkt-ban.
2019. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontos megnevezéssel a kamera rekeszértéke, amiről szó van, minél kisebb az érték, annál több fényt ereszt át a kamera, tehát annál jobbak lesznek a FÉNYÁRNYALATOK minden fényviszonynál! Lényegében ez a képnek nem a minőségére van hatással, vagy legalábbis nem annyira számottevő mértékben, szóval ez a 0.2 szinte elenyésző! Nagyobb rekeszértéknél is láttam már jobb tesztképet, és fordítva is! Ha esetleg 2 konkrét telefon kamerájáról van szó, akkor nézz róluk tesztfotókat például a Mobilarénában!
2019. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!