Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan telefonba, amibe...

Egy olyan telefonba, amibe bele van építve az akku, hogy kell kiszedni?

Figyelt kérdés
Tervezek majd újat belerakni, de úgy akarom kiflexelni(valami pici flexel),hogy ne sertsem a telefont. Tudom,lehet nagyon nehéz,de nem mostanában lesz. Az a sav benne marja a telefont,ha eltalálom?mennyire erős sav?
2019. aug. 3. 16:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Baromira nem szivatásnak szántam :d
2019. aug. 6. 10:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Pedig szét lehet szedni egy telefont , csak körülményesebb egy kicsit.

A szervizek is szét tudják szedni, meg én is szedtem már szét. és raktam össze is.

Nem kell semmit flexelni, csak az akku az oda van egykis ragasztóval nyomva, oda nehezebb alápiszkálni.

2020. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdés abszurditása miatt múltkor arra már kis sem tértem, hogy nem sav van benne, hanem lúg, bár tapasztalatom szerint sok ember ezt a különbséget nem is érti, hiába tanították az általános iskolában (mint még egyéb ilyen dolgok is vannak).

Másik dolog, hogy az akku burkolata nagyon vékony, a helyszűke miatt. Alatta meg már az akku feltekercselt elektródái vannak. Azt rövidre zárva viszont az akku rögtön lefüstölhet, kigyulladhat.

2020. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!