Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a70 vélemények?

Samsung galaxy a70 vélemények?

Figyelt kérdés

új telefont készülök venni, mást is meghallgatok ami esetleg abban az k

arkategoriaban jobb az a70nel



2019. aug. 3. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is majd most készülök új telefont venni, de már megjelenésekor kinéztem a Galaxy A70-et, meglepődtem hogy hardver, kamerás képességek, akksi, és milyen sok funkció van benne együtt, ehhez képest mindössze 125 ezertől! :O Tesztfotókon a kamerája kissé csalódást okoz, nem a legjobb, de azért vállalható képeket csinál, maga a telefon pedig néhol már kicsivel 100 ezer Ft alatt is kapható, ennyiért pedig az egyik legjobb vétel!

A másik szintén jó vétel viszont 15 ezerrel olcsóbban, de erősebb hardverrel nagyon komoly konkurens a Xiaomi Pocophone F1, aminek viszont gyengébb az akksija, nincs rajta NFC, és kb. fél évvel régebbi típus!

2019. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem két telom van, mondhatom az A70 az egyik legjobb (hanem a legjobb) középkategóriás telo. A másik telom a csucskategóriás Galaxy Note 9, milliószor összehasonlitottam már vele és mindkettő tetszik. Pl. akkunál a mérleg az A70 felé billen, kapacitása (4500mA/h), 500mA/h-nál jobb a Note-től és minden kiválóan működik rajta
2019. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Persze vannak jobbak mindig. Most az A70 Extreme Digital-nál 110.000 Ft.

Vannak hibái, de mondjuk megéri. Jól testreszabható, nekem tetszik benne az Always on display, nekem ez nagyon hasznos.

2019. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2019. aug. 4. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Már több mint egy hónapja A70-em van. Imádom, remek telefon. Egyedül a kamerája nem a legjobb, de átlagos felhasználónak okés. Igazából leginkább az akkumulátor miatt választottam ezt a telefont, mert egyébként még a Xiaomi telefonokat nézegettem, de nem bántam meg a döntésemet. :)
2019. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!