Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XR 64 GB-ost, vagy 128...

IPhone XR 64 GB-ost, vagy 128 GB-ost érdemes megvenni? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, és most 64GB-s iPhone 6s-em van 3 éve, és az újat is kb. ennyi ideig szeretném használni. Melyiket érdemes megvenni? Fotókat át szoktam szinkronizálni Google fotókba, játszani nem nagyon szoktam, de félek, hogy az appok mérete az idővel nagyobbak lesznek, és nem fogok elférni. Mit gondoltok?


Az olyan kérdések, hogy ne vegyél iPhone-t, nem érdekelnek, és tudom, hogy kijön szeptemberben az új iPhone, de lehet tudni, hogy fog kinézni, és nagyon nem tetszik. Úgyhogy légyszi értelmes válaszokat! Köszönöm!



2019. aug. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor miért nem vennél 128GB-set?
2019. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 ha lenne pénze Xs-t vagy Xs Maxot venne.
2019. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég a 64gb ha nem rakod tele minden szarral és 15000 kép és videóval, nekem egy 64-es iphone x-em van és a tárhely fele szabad még pedig 1 éve megvan a telefon
2019. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64GB bőven elég, nekem sosem telt még meg. (üdv.: egy droidos)
2019. aug. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!