Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone X telefon valahol?

IPhone X telefon valahol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni iPhone X telefont, lehetőleg újat, viszont nem találok sehol biztonságos oldalon, ahol az ára sincs az egekben. Valaki tud írni olyan oldalt, ami biztonságos, és nem is horror áron árulnak? ( Ezt olyan 250 ezer alatt èrtem)

Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 5. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval kb. a nettó árát szeretnéd érte adni.


Vagy keresel ÁFÁ-s havert, aki költségként el tudja számolni, és vele „elboltolod” - és megveszed biztonságos helyen.


Vagy maradnak a szürkeimportos webshop-ok, és ha szerencséd van, akkor minden rendben fog menni.


Esetleg megpróbálod külföldön olcsóbban megvenni/megvetetni, és hazahozni, bár szerintem ennyivel kint sem olcsóbb.


Ekkora kedvezménnyel más módon egyelőre X-hez nem hiszem, hogy hozzá lehet jutni.

2019. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2019. aug. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!