Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y 360-as telefonom...

Berezvai János kérdése:

Huawei y 360-as telefonom bekapcsoláskor bejön a kezdő kép, zene, újra indul. Ezt csinálja végig! Szoftverhiba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 11:11
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ezt nevezik bootloop-nak.

Egy backup készítése recovery módban még 1-2 adatot elmenthet, de nem mindent, így számíts arra, hogy minden adat elveszett.

Megoldás csak az alaphelyzet, azaz recovery módban a teljes adattörlés... bár első körben próbálkozz csak a cache partíció és a davlik cache törlésével, hátha segít. (Ezután 3-10 percig is indul a készülék...) Ha akkor is újraindul, csak az összes adat törlése segít.


Amúgy nem szoftverhiba, hanem fájlrendszer hiba. Sajnálatos módon droidra nincs chkdsk vagy hasonló eszköz, ami képes ilyen hibákat javítani (mind átverés, ami található). Én is belefutottam már, amikor sokat töltöttem le telefonnal, vagy sok apróságot szedett le a háttérben (pl. tinder 3000 feletti fotót 20 perces használat alatt, ami csak gyűlik, gyűlik és egyszer a fájlrendszer feladja és hibás bejegyzést tesz). Nekem szerencsére van 2-3 havi mentésem, és adatokat SD-n tartok, névjegyeket SIM-en, így elkerülhető a veszteség.

2019. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!