Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ncore on hogy lehet letiltani...

Ncore on hogy lehet letiltani a hirdetéseket?

Figyelt kérdés
Okostelefont használok opera mini böngészővel

2019. aug. 5. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Észre veszik nekem szóltak is, hogy kapcsoljam ki. Bár engem nem zavarnak.

Az Operában egyébként is van reklám tiltó alapból.

2019. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Be van kapcsolva de ott vannak a hirdetések
2019. aug. 5. 15:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Te hogy tiltottad le?
2019. aug. 5. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Bármelyik custom Css böngésző plugin megteszi. Ezek arra valók hogy kézzel kivalasztod azokat az elemeket a weboldalon amiket el akarsz rejteni. Mivel szigorúan véve ez nem hirdetés blokkoló (más elven működik), a weboldalak nem érzékelik. Én is ezt használtam és nem is szólnak, nem is tudják.
2019. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 5. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként meg fizess elő prémiumra, csak párezer forint 1 évre, igazán megérdemlik az oldal üzemeltetői és akkor nem lesznek reklámok (plus így a hit'n'run-al sem kell foglalkoznod).
2019. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Én meg elnézegetem a reklámokat. Ebből nekik pénzük van amiből fenntartják az oldalt. Ha már ingyen hozzájutok fizetős dolgokért, nem is lenne pofám letiltani a reklámokat. Ez meg az én véleményem.
2019. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!