Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Lite-al Bluetooth...

Huawei P20 Lite-al Bluetooth kontroller?

Figyelt kérdés

Huawei P20 Lite-al próbáltatok már bármilyen telefonos vagy nem telefonos Bluetooth kontrollert?

Ha igen működött?

Mert próbáltam OTG-vel USB-s PC kontrollert de azs ajnos nem működött és ezért szeretnék a Bluetooth-os téren biztosra menni!

Legyen szíves csak az írjon aki biztos benne(vagy/és már próbálta) hogy működik P20 LITE-al olyan bluetooth kontroller amit direkt telefonokhoz IS csináltak!

Kontroller amiről beszélek (tudom olcsó de ennyi rá egyenlőre a "teszt" keret):

[link]

Válaszokat előre köszi!! :)



2019. aug. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdéses, ha otg kábellel nem jó, akkor támogatja-e egyáltalán a bluetooth-osat.

Én próbáltam már s3-al, s4-el, note 3-al, illetve a jelenlegi s8-ammal is otg kábelen, és mindegyiken jó volt. Pedig az előbbi telefonok nem mai darabok, a p20 lite meg elég új hozzájuk képest.

De még csak neten sem láttam p20 lite-ot kontrollerrel használni ahogy most rákerestem.

2019. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha Bluetooth-on keresztül támogatja a mini Bluetooth Billentyűzet-em

(Gondolok itt erre):

[link]

Akkor valószínűleg a kontrollert is támogatni fogja nem?

Mondjuk OTG-n keresztül is támogatja a billentyűzeteket csak ugye az USB kontrollert nem...

2019. aug. 5. 19:00
 3/4 anonim válasza:
Szia! Lehet már tárgytalan, de nállam az Xbox One S kontroller tökéletesen működik LG K10 4G-vel (2016 körüli telefon) így, gondolom újabb telefonnal is jó.
2019. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Még távolról sem tárgytalan, sőt ma este fogom megrendelni!

Köszönöm a válaszokat! 😁

2019. aug. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!