Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Powerbankot lehet tölteni...

Powerbankot lehet tölteni ezzel a töltővel?

Figyelt kérdés

Van egy powerbankom (Trust Primo 4400 mAh), azt tölthetem a telefonom (Nokia 5) töltőjével?

a powerbankom leírásának ajánlása 5V 1A töltő, a telefonom töltője 5V 2A.

Lesz valami baja a powerbankomnak ha azzal töltöm?, vagy inkább vegyek egy 5V 1A töltőt? pl:(Yenkee Yac 2003BK)

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. aug. 5. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

töltheted vele nyugodtan.

a töltőn az 5V 2A annyit jelent, hogy ez a max amit letud adni, de nem feltétlen ennyivel tölti a készüléket.

2019. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Kérdezőnek javaslom, hogy nézze meg a villanyóránál az automatát!

Ha azt látod, hogy 25 A, akkor nagyon vigyázz, mert semmit nem dughatsz be a lakásban, ami nem 25 A-os!

Vagy hülyeséget beszélek?

Nem én beszélek hülyeséget...

2019. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Töltheted, viszont én a helyedben valami minőségibb vésztöltőt vennék, mert az a Trust a legalja kategória. Nekem is volt egy hasonló egyedem tőlük még pár éve (ajándékba adták mobilhoz), de 3-4 hónapot bírt, és nem volt agyon használva. Szétszedtem, belenéztem és hát.. nem lepődtem meg.
2019. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy érthetőbb legyen: az nem töltő, csak egy fix 5 V-os adapter, tápegység.

A töltésszabályzó a telefonban van, az meg nem hülye, csak annyi áramot vesz fel, amennyit "ő" akar.

Hülyék azok, akik ezeket az adaptereket töltőnek nevezik, de ez már népszokás, néphülyeség.

2019. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A 2/4 -es válaszolónak

A 25 Amperes kismegszakító csak a 25 ampernél nagyobb fogyasztókat kapcsolja ki, attól kisebbeket nem.Minden fogyasztó a neki szűkséges áramerősséget veszi fel ( feltéve ha a fogyasztó normálisan működik ).

2019. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5

Villanyszerelő megszólalt...

Magam részéről nem vagyok kíváncsi a felesleges okoskodásodra, miután erősáram és gyengeáram is konkrétan szakmám, tehát nekem inkább ne magyarázz!

Úgysem érted, hogy miért írtam, villanyszerelőnek ezek magas dolgok.

2019. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!