Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetséges több alkalmásb...

Hogy lehetséges több alkalmásban rögzíteni egyszerre a mikrofon hangját?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszerre képernyőfelvételt rögzíteni, és messengeren beszélni de vagy a messengerben nincs hangom vagy nem vesz hangot a rögzítő. Lehetséges az, hogy egyik se legyen?

(Android 8.0, Messenger, WizRec)



2019. aug. 6. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy OS korlát, hogy ne lehessen lehallgatni a telefonbeszélgetést, egyszerre csak egy program használhatja a mikrofont. Úgy tudod áthidalni, hogy a messengert gépen nyitod meg és ott beszélsz, így a gépen keresztül hall a másik fél, a telefon a saját mikrofonján keresztül pedig rögzíti a hangod.
2019. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


WIZRec are apps that support high-quality screen recordings without rooted.


WIZRec is fast, lightweight pure recording only app.

There is no ad can not have any usage restrictions. In addition, no personal information is also sent to the server.


Supported devices:

1. Android 5.0 (lollipop) or all devices

2. Android 4.4 (Kitkat) supports the device under LG / Pantech manufacturer.

3. All devices with Rooted


Supported operating systems:

Android 4.3 (Jelly Bean MR2) from the support available.

Recommendation: Android 4.4 (Kitkat)



If the touch effects disappear even recorded at the end,,

Android Settings -> Developer Options -> Please check off an item on the show touchs.

2019. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom hogy én a messenger hangját is rögzíteném, a gép viszont nem elég erős hogy rögzítse
2019. aug. 6. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a bajom, hogy mintha nem értenél angolul, de még fordítózni sem tudsz, így feleslegesen próbáltam segíteni.
2019. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a gép viszont nem elég erős hogy rögzítse"

De, az.

2019. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!