Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t megéri venni? Miért...

Törpilla1987 kérdése:

Iphone-t megéri venni? Miért tűnnek jobbnak a fotói kevesebb megapixellel is, mint más telefoné? Jobb nagyobb tárhelyűt venni? Iphone 7 128 gb-tal szemezek, de a kisebb tárhelyes olcsóbb.

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Jesszusom! 7?? 2016-os telefon!! Mit akarsz egy ilyen elavult hulladékkal? Androidban 60 ezerért jobbat kapsz már ezeknél, ne röhögtess!


A tavalyi modellt még esetleg megéri megvenni, de az annál régebbieket nem.

2019. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Árban az tűnt jónak (?), de akkor nem nézegetem tovább. Ennyire nem merültem bele, hogy mikori modell. Csak átfutottam az edigital iphone kínálatát.
2019. aug. 10. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

A 60 ezres androidot felhozni az i7 mellett elég vicces. Fasorban sincs a 60ezres telefon se teljesítményben, se kamerában, ráadásul az i7-re tovább lesz támogatás, mint egy mostani új 60k-s androidos telefonra.


Azért tűnnek jobbnak az iphone fotók, mert sokkal természetesebbek a színek, mint más telefonoknál. Emellett elég jó minőségű a kamerájuk is. A tárhely meg attól függ, mire használod. Ha csak fotózol, akkor elég a 64-es is. Vagy videózás után lemented róla a videókat, akkor is elég.

2019. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
91%

"Miért tűnnek jobbnak a fotói kevesebb megapixellel is"


A minőséget nem csak a felbontás határozza meg!

2019. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hatalmas baromság, hogy a régi iphone-ok nem jól, még a 6s is nagyon gyors, csak nem kell állandóan lefrissíteni, nem tudom, honnan ered ez a legenda, hogy ha kijönnek az új modellek a régiek elértéktelenednek...a hetes még nagyon jó lesz 2-3 évig, egy átlag ember nem használja olyan sok mindenre alapból a telefonját...
2019. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom, vannak itt meggyőző kommentek is. Azért az is az iphone mellett szól, hogy ha 2017-es kiadás is, még mindig lehet venni belőle. Míg szerintem a 2017-es androidos telefonokból már kevesebbet, vagy egyáltalán nem.
2019. aug. 17. 05:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
tavaly az iphone 7 volt a statisztikák szerint a legnépszerűbb telefon, pedig akkor is volt már egy csomó új. nekem jelenleg még 6+ 16gb iphone van, a memória baromi kevés, bár amióta fizetős zenelejátszót használok, sok tárhelyet spóroltam. szerintem a 32gb-nek elégnek kell lennie képekre, zenékre meg egy-két játékra, csak ne akarj rá filmeket rakni (64gb szerintem 7-ből nincs is...) amin még érdemes elgondolkozni az a 8, mert fiatalabb telefon, ha ez neked számít, de még megkapta a klasszik iphone stílust és jelenleg még nagyon gyors, csak nem biztos, hogy tud annyival többet, hogy megérje, de nekem nagyon tetszik (én mindig a plusz méretekben gondolkodom). az xr egy nagyon népszerű, de nekem gyanús telefon ugyanis jó árban van és semmi baj a kijelzőjével, a kutyának nem tűnik fel, csak kicsit vaskosabb, mint a többi és furcsa, de nagyon gyors és korszerű, csak ugye ott már nincs home gomb meg szép előlapi felépítés.
2019. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló! Igen, a 8-at is néztem. Nem szeretnék filmet meg ilyesmiket rátenni. Néhány gyakori alkalmazás (fb, insta, adobe reader, képszerkesztő stb) és inkább a képek miatt lenne fontos. Sajnos 64 gb-s nincs a 7-esből szerintem se, 32 vagy 128.
2019. aug. 18. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!