Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel oldó minta? (többi lent)

Fel oldó minta? (többi lent)

Figyelt kérdés
A régi telefonomon fel oldó minta van kb 2-3 éve használhattam még azt és utoljára meg változtattam a mintát és amik eddig voltak mind ki próbáltam a közeli barátok akik tudhatták velük is próbáltam hogy mi lehet segítenének hogy hogy tudhatnám úgy fel oldani hogy ne keljen rendszer frissítést csinálni mert pont régi képek miatt szeretném fel oldani (helyes írásért bocsi és előre is köszönöm a választ)

2019. aug. 12. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

samsung?

ha az, es be vagy jelentkezve a samsung fiokodba a telefonon, akkor ha egy masik eszkozrol belepsz a samsung oldalara vagy mi, akkor ott le tudsz szedni rola minden kodot, de minden mas megmarad.

2019. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!