Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok írni olyan szituációk...

Tudnátok írni olyan szituációkat, amikor szükség lehet powerbank-re?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, de a férjemtől nagyon kikaptam. Nagyon mondja a magáét, hogy hülyeség volt, mert nincs az a helyzet, amikor ne lehetne valahol feltölteni a mobilokat (hálózat, autós töltő). Én nagyobb biztonságban érzem magam, ha van itthon egy a fiókban.

Például a múltkori vihar után másfél napig nem volt áramunk...



2019. aug. 13. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hosszabb utazás. Egész végig videót/zenét halgatsz rajta vagy nyomkodod akkor -25-30% lemegy róla simán 1-2 óra alatt. Vissza kb ugyanez. Akkor hamar lemerül és akkor nem is olyan rossz hogy van. Vagy egyébként kirándulás,nyaralás, esti bulizás. Egyébként ha pont nem neked kell hanem ismerősnek akkor mindig praktikus hogy van. De amúgy 5000-10000 egy powerbank ahoz képest nem is drága.
2019. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A legjobb példát leírtad.

Másik, nem szórakozási szempont: amúgy is ritka, hogy az emberek felkészülnek előre egy nem látható katasztrófára vagy szükséghelyzetre. Akkor szokott kitörni a pánik, mikor hirtelen mindenkinek kellene egy ilyen praktikus dolog, és persze nincs kéznél. Lehet soha nem lesz rá szükség, lehet a legjobb dolog lesz amikor hirtelen kellene.

2019. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wadmalac ***** válasza:

Én spec visszakérdeztem volna, minek van a kocsiban pótkerék, egész évben nem használja semmire.

Ja hogy a TALÁN VALAMIKOR baj van és kell, legyen.

Na a powerbank is erre jó.

2019. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Indulásnál veszem észre,hogy alacsony a töltöttsége az aksinak és a kocsiban nem tudom használni a töltőt mert gps vagy bármi más szükséges. Egyetemi előadásnál nincsen a közelben konnektor és lassan lemerülök.

Lyukasórában telefonozok és ismételten nincsen konnektor a közelben és töltő sincsen nálam csak a powerbank.

Bár nekem ritkán van rá szükségem és nem is vettem,hanem kaptam.


A ritka használathoz annak is köze van,hogy nagy a kapacitása a telefonom aksijának és 3 napig nem is kell töltenem használat mellett, szóval ekkor valóban felesleges.

2019. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy valamelyikőtök megy kocsival valahova, és a semmi közepén lemerül a kocsi aksija, de mondjuk a telefon is nullán van. Nem túl valószínű de megeshet, és jól fog jönni akkor.
2019. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Még annyi,hogy ha így utólag keresed az indokokat arra,hogy megerősítsd magadban,hogy jól döntöttél amikor vásároltál akkor lehet valóban nem is volt rá annyira szükséged. Hiszen azért az áramkimaradás egy jól frekventált helyen eléggé ritkán van, évente talán.Nem kizárható az,hogy a marketingesek jól végezték a dolgukat és elcsábultál és egyébként valóban nem lenne oly mértékben rá szükséged és nagyon sok mindennel van így, elég egy bevásárlásra gondolni, mennyi minden bekerül a kosárba ami nem is lenne annyira szükséges.
2019. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magam is épp erre gondoltam, talán csak azért neheztel a Főparancsnok, mert marketingesek vezettek rá, akiktől mindig óvakodni kell.
2019. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én túrázásra viszem. Telefont meg fényképezőt is tudom tölteni vele.
2019. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- elmegy az áram

- kempingezés, túrázás

- hosszú, rohangálós nap, amikor sokat használod a telefont

- hazaérsz, épp pislákol az élet a telefonban, te kimennél, de nem akarod bent hagyni a lakásban a telefont töltőn

- elfelejted feltölteni éjszaka (velem gyakran megesik)

2019. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már vettél, és nem túl nagy, szerintem vidd magaddal, különben nem volt sok értelme megvenni. Ha az ember már 50% körül a töltőre teszi a telefont, egy hosszabb áramszünetet is átvészel.
2019. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!