Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon a gomb amivel...

Okostelefonon a gomb amivel bekapcsolóm az a gomb romalhat el ha telo tokba van és nehezebben nyomhato úgy?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 12:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Várom valaszokat
2019. aug. 13. 12:59
 2/5 Mr. V. ***** válasza:
Akkor, ha a tokon keresztül ferdén nyomod, előfordulhat, hogy hamarabb tönkre megy mikrokapcsolós készülék esetén (drágább készülékek). Amelyikben patent nyomó"gomb" van, annál ez nem számít, csak a mikrokapcsoló érzékeny a féloldalas nyomásra.
2019. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

Persze.

Nem azt akartad kérdezni hogy a tok miatt hamarabb tönkremehet-e?

2019. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik azt kérdezte igen !


nem értem miért nem lehet egy tök egyszerüen magyarázattal ellátott kérdés "Nem érteni"


igen nálam már nyomogatja mer be akad de gondolom épp ezért meg kell tanulni rendesen le nyomni nincs más lehetőség vagy kiveszed a tokból

2019. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Azt kérdezte hogy tönkre mehet-e ha tokban van.

Igen. Tönkre mehet.

De akkor is tönkre mehet ha nincs tokban!

Én a kérdésre válaszoltam és nem arra amit kérdezni akart!


Mit lehet ezen nem érteni?

2019. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!