Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti igényeltétek már vissza a...

Ti igényeltétek már vissza a pénzt AppStore-ban vásárolt appért? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap upgrade-eltem egy régebbi alkalmazásomat az újra, ez 7300 forint volt. Utána, ahogy használtam az újat, rájöttem, hogy jó lesz nekem a régi is, ezért írtam a [link] oldalon, hogy meggondoltam magam, ha lehet, elállnék a vásárlástól. Ha a fent említett oldalon belépek az ominózus alkalmazásnál kellett kattintani a Report a Problem-re. Utána megírtam, majd a szöveg Pending lett. Éjjel jött email, hogy "[...]Ebben az e-mailben tájékoztatjuk, hogy 7 300 Ft visszatérítést kapott ezzel a vásárlással kapcsolatban.", illetve a report a problem oldalon már azt írja, hogy Refunded.

Töröltem az appot az iPademről, csináltam egy iCloud mentést, hogy lássa a cég, hogy nem úgy akarom visszakérni a pénz, hogy az appot fent hagyom (nem átverni akarom őket), de azóta se érkezett vissza az összeg.

Ez több napot vesz igénybe vagy ilyenkor mi a teendő?

Letölteni már nem tudom újra AppStore-ban, tehát iCloud-ból törölték, csak újra megvenni tudnám, de a pénzt még nem kaptam vissza.



2019. aug. 13. 15:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi ne kötekedjen senki. Ritkán veszek pénzért appot, akkor is általában, ha Pro-ra frissítek, mert a gyakran használt alkalmazásnál zavarnak a reklámok az ingyenes verzión.
2019. aug. 13. 15:15
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondathoz egy kis magyarázat. Nem akarom újra megvenni, csak azért írom, hogy már törölték a megvásárolt appjaim közül.
2019. aug. 13. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

több napot vesz igénybe nem kapasból kapod vissza

én állandóan ezt csináltam egy darabig

megvettema filmeket megnéztem majd visszakértem a pénzt hogy nem indult el a film vagy valami szar

játékokat vettem de nem tetszett és visszakértem a pénzt

jó 20 ezret visszakunyiztam

2019. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!