Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért merül a telefonom a...

Mért merül a telefonom a Google play szolgáltatásoktól?

Figyelt kérdés
A kérdés aktuális időszaka 2019 jul-aug.

#Google Play-szolgáltatás #Merül a telefon
2019. aug. 13. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
2019. aug. 13. 16:42
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés csak azért tettem fel hogy másoknak esetleg segítségül szolgálhat.A későbbiekben valószínűleg nem aktuális lesz a kérdés!
2019. aug. 13. 16:44
 3/5 A kérdező kommentje:
A probléma orvoslására a fent leírtak tól az akku kímélő mód használata!
2019. aug. 13. 16:48
 4/5 Mr. V. ***** válasza:

Le is lehet tiltani és nem fog merülni.

Én teljesen google play (és services) nélkül használom 1,5 éve.

Amikor működött rajta, a 6A-s aksival 1 napig bírta, mióta nincs rajta egyáltalán, 2-2,5 napig működik és adatforgalomban észrevehető a csökkenés.

Pusztán egy microG nevű kiegészítőt kell használni pl. tube-hoz. Minden másnál nélkülözhető (gmail helyett AquaMail, Maps helyett OsmAnd+, ...). Van 1-2 program, ami nem megy nélküle (waze), de azok helyett is van alternatíva.


Nekem többet ér, hogy 2 napig használhatom a készüléket 1 töltéssel, mint hogy naponta töltögessem és frissítsen mindent, amit nem is kértem.


...és mint látszik saját magával is hiba van, így a frissítések nem mindig jelentenek pozitív változást.

2019. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott ez a probléma is.A beállításokban az Applikációk közt letiltani mauálissan az öszes olyan futó appot amit nem használunk!Fontos hogy ezt itt tegyük és ne egy appra bízzuk,sajnos ez utóbbival nem lehet kilőni rendessen a felesleges futó alkalmazást!Sem a Battery Save hez hasonló appok nem működtek megfelelően,1-2 óra múlva újra futottak a háttérben a kilőtt appok!Megolva 2019Dec eleje!Jó fél évem volt rájönni a dolgokra,sajnos a neten nem találtam megoldást a problémára így magam kellett,hogy rájöjjek napról-napra bosszankodva,párszor majdnem eldobva a telefont a falnak amikor éppen kellett volna és lemerülve találtam.
2019. dec. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!