Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatforgalom túllépése?

Adatforgalom túllépése?

Figyelt kérdés
2 gb netem van alapból, ha túllépem 'figyelmeztet a teló' most járok 5gbnál. Mi lesz?

2019. aug. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SMSt kaptál, hogy elfogyott? Ha nem, akkor több van, csak a telóba van 2 GB beállítva. Ha kaptál, akkor olyan őskőkori csomagban vagy ami enged túlforgalmazni, ezt ki kell majd fizetni igen borsos áron.
2019. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Smst nem kaptam, elvileg 2gb jár, szóval nemtudom.
2019. aug. 14. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szolgáltató, milyen csomag? Van, ahol tudsz netezni, csak lassabban, van, ahol automatikusan kapsz plusz netet.

De a telefonod és a szolgáltató mércézhet eltérően, hogyha pl ingyenesen használod a közösségi oldalakat, vagy most a vodánál a videót...

2019. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vodafonos vagyok, fingom sincs milyen csomag mert anyam neven van. :/
2019. aug. 14. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
"My Vodafone" applikációban meg tudod nézni
2019. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg ez lesz a dolog nyitja, a vodánál szinte már minden csomagban benne van a fész, messenger ingyenesen (meg sok egyéb is). A telefonodon be van állitva a korlát, értesítést küldött, de a tényleges nethasználatod még nincs annyi.

Saját példám: a telefonom szerint 1,90 giga netet használtam ebben a hónapban, a myvodafone appban.... izé, azt épp nem tudom megnézni, mert azt mondja nekem, hogy rendszereink nem elérhetőek. :'D De nagyjából 0,8 giga körül lenne a fentiek miatt.


Tipp, töltsd le az említett appot, abban látod, milyen díjcsomagod van, mennyi neted van még, milyen extra csomagok aktívak, szóval mindent.

2019. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"most járok 5gbnál. Mi lesz?"

Ne aggódj, olyat úgyse kapsz, ami nem jár.

2019. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!