Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítsen valaki egyszerüen...

Segítsen valaki egyszerüen nem tudok dönteni! Samsung galaxy A10 A20 A30 vagy A40 meg még szemeztem egy Samsung galaxy A6-al elönyök? Hátrányok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A6 elavultabb a többinél, micro usb és kamera, chip, miatt.


A10, A20, kevés memória miatt szóba sem jöhet.


A30 mellett a nagy képernyő, nagy akksi szól.


A40 mellett nagyobb szelfikamera, gyroscope is van benne, ha van vr szemüveged, vagy 360-as videót szeretnél nézni.


A30 nagyobb és olcsóbb, szinte minden másban megegyezik az A40-el. Szelfikamera és gyroscope ami A40 mellett szól.

2019. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából én az A10-et, A20-at és az A6-ot már a RAM miatt rögtön kizárnám. Tapasztalatból is, 2-3 GB RAM nem olyan sok.


Illetve az A30 és az A40 közül én speciál az A30-at választanám, a nagyobb képernyő és a jobb akksi miatt. Szóval attól is függ, hogy kinek mi a fontos.

2019. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaid
2019. aug. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!