Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ez a telefon? (Valaki...

Melyik ez a telefon? (Valaki felismeri? )

Figyelt kérdés

18:03-nál a lány fog egy telefont!Nem nagyon kivehető a hátulja,de az eleje igen,és arra lennék kíváncsi,hogy mi a neve ennek a telefonnak!Szerintem Samsung,arra gondoltam h s8 de annak vékonyabb (mármint az s8-nak) az a része ami a képernyő részen van (a telefon alja meg teteje,ahol található az előlapi kamera!) (szerintem tudjátok!;D)!


És még az s8-nál az előlapi kamera meg a hangszóró máshogy helyezkedik el mint a sorozatban lévő telefonon!


Ha tudjátok h melyik telefon az,írjátok légyszi le,h lehet e ilyen színben (rózsaszínben) kapni valahol!(vagy olyan színben,ha más színű,kérlek azt is írjátok meg!Előre köszönöm!


Link:


[link]



2019. aug. 15. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt így elég nehéz megmondani, de szerintem amire a legjobban hasonlít:

ZTE Nubia Z11

2019. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Belepörgettem a videóba, és még egy-két helyen látszott a telefon. És huhh... szerintem ilyen doramát még nem is láttam, ahol ennyire nem látszanak a márkák. :D Mindenesetre szerintem ez Samsung, mert a Samsung telefonnak általában ott helyezkedik el a márkajelzése.


Viszont ha jól látom, akkor a kamera alatt helyezkedik el a vaku. Nos, a Samsungnak nem igen vannak olyan újabb telefonjai, aminél úgy helyezkedik el a vaku (tudtommal). Szóval nem is tudom. De lehet én láttam rosszul a videón.


Egyébként az, hogy a képernyőnél vékonyabb-vastagabb az a rész, az igazából nem lényeges. Mivel az újabb telefonoknál sok esetben ha például nézel egy videót, akkor ugye kisebb méretben mutatja a videót, mint amekkora a telefonod kijelzője. Viszont sokszor azt te kitudod húzni, teljes képernyős módba is tudod állítani. Na mindegy is, negyed háromkor pont ezt fogom majd értelmesen megfogalmazni. :D


A lényeg az, hogy ha a kamera alatt az tényleg a vaku, akkor 1) régebbi Samsung telefon vagy 2) nem Samsung. Viszont nekem nagyon Samsungnak tűnik.

2019. aug. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


De egyébként én a Samsung Galaxy A8-at, vagy az S9-et mondtam volna, csak ugye nem tudom, hogy a kamera alatt az a vaku-e, vagy csak szimplán él látom úgy.

2019. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* én
2019. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom akkor nézed is ezt a sorozatot, és nem csak random szedted ezt a részt, szóval ha esetleg nézés közben tudnál még találni 1-2 részt ahol esetleg jobban látszik a telefon, az nagy segítség lenne.
2019. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt még látszódni fog 13:05-15:30-ig.

Azon belül:

13:05

13:40

14:41

15:25


A vaku az a kamera mellett helyezledik el!És most látom h igeny,keskenyebb az a rész,amiről beszéltem!

2019. aug. 16. 07:05
 7/11 anonim ***** válasza:
S9 re tippelek
2019. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor viszont èn is az S9-et mondanàm. Színben is megegyezik, mert S9-ből is van valami lilàs szín. Illetve az S9 nem sokkal a sorozat kezdete előtt jött ki, szóval nem lenne meglepő ha azt reklàmoztàk volna benne.
2019. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Egyébként a sorozat végén kint vannak a márkák amik szponzorálták, azokból általában kiderül. Itt a Samsung Galaxy S9 /S9+ látható szóval vélhetőleg ez szerepel.
2019. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. aug. 16. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!