Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom bugos vagy az opera?

Telefonom bugos vagy az opera?

Figyelt kérdés
van egy oneplus 3 telefonom, android 9 fut rajta. ha az opera böngésző van előtérben és appot váltók vagy a főképernyőre megyek, lassan reagál a váltásra. más alkalmazásnál nincs ilyen gond. telefon már volt újraindítva, volt full gyári visszaállítás is, de nem javult a dolog. a rendszer gyári, semmi mókolás nincs rajta. annyit észrevettem eddig, hogy ha pip-be megy egy videó, akkor viszont normális sebességgel reagál a telefon.

2019. aug. 16. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bug.

Vagyis csak tippelek. Valamilyen energysaver appkiller szarság fut rajta, ami „bezárja” az appot ilyenkor. Gondolom sok memóriát eszik, és hát vissza kell töltenie a lementett adatokat, mert az idiótája bezárta az appot, ami idő.


Xiaominál le tudod lakatolni az appváltó menüben, és akkor nem „zárja” be. Hogy ez Oneplus rendszerben hol van, azt meg nem mondom neked 😃

De jaa, szóval ez nem android beépített dolog, ezt az optimalizálást a gyártók a saját rendszereikbe szokták beépíteni.


Gyors keresés után ezt találtam:

[link]

Kiindulásnak jó lehet.

2019. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lockolva van pár alkalmazásom (opera is), plusz nem is használtam sohasem tisztítókat meg appkilövőket.

amúgy köszi a segítséget, de meglett a probléma.

ki kell kapcsolni az opera alkalmazásbeállításainál a pip funkciót. most egyből reagál :D

2019. aug. 17. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!