Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 pro, vízbe esett...

Huawei p30 pro, vízbe esett és most nagyon halkan illetve torzan szól. Lehet baja vagy csak várni kell vele, hogy kiszáradjon? ( (4 hónapos kb)

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikapcs, szerviz
2019. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
papíron nem kéne, hogy baja legyen, hiszen "vízálló", de ha a hosszú hétvége után is furán viselkedik, tényleg vidd el a szervizbe. :)
2019. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjavult. Valószínűleg a hangszorohoz beleragadt a víz, megszivtam kicsit, - azóta, ugyanolyan, mint volt. (hátha valakinek segítség lehet)
2019. aug. 18. 19:57
 4/4 Negyedi Daniela válasza:
Szia. Nekem tegnap esett bele a kadba a telefonom, szappanos vízbe. Úgy ahogy te is mondtad kb 5percig nem volt jó a hangszóró. De aztán újból minden rendbe lett vele. Azóta toltore meg nem tettem, te aznap felraktad tölteni ugyanúgy? Vagy vártál vele? Köszönöm válaszod! :)
2020. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!