Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott előző telefonom...

Flakkaiskiller kérdése:

Elromlott előző telefonom nemtudom bekapcsolni. Elszeretném adni nemlehet valahogy a mostani telommal kitorolni a dolgokat róla esetleg neten keresztül?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha meghibásodás miatt nem lehet bekapcsolni, pl. alaplap hiba, akkor más sem fogja látni mi van, vagy volt rajta.

Ha pedig jelszóval védett volt, akkor meg azért nem fognak hozzáférni.

Ha mégis életre kelne, úgyis csinálnak egy visszaállítást és máris oda minden amit féltesz a kíváncsi szemek elől.

Régen sok mobilt javíttottam, de már az elején megtanultam hogy még véletlenül se nézzek bele mit tartanak rajta, elég bizzar dolgok fordultak elő. Szóval ha csak mód volt rá, a tulajjal lemásoltattam és töröltettem az adatait a telóról.

2019. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!