Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időnként cseréled a...

Mennyi időnként cseréled a telódat, meg vagy elégedve a jelenlegivel?

Figyelt kérdés
Milyet használsz?
2019. aug. 22. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Másfél évente. Jelenleg galaxy S8-at használom. De már lejárt az ideje, 2 kiszemeltem a P30 pro, vagy galaxy S10.
2019. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változó. Volt, amit 1,5 év után, volt amit 2,5 év után. Amikor baja lett. Mindenesetre, egy átlagos 2 évet mondhatnánk. Jelenleg egy Samsung Galaxy A70-em van, kevesebb mint két hónapja, imádom. Kétlem, hogy egyhamar le fogom cserélni.
2019. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is változó, 16 éves koromig volt, hogy vagy négy évig Galaxy Minit használtam, meg olcsóbb modelleket. Aztán kaptam egy egész jó telót, ő két évig bírta, és most több, mint egy éve van meg a Huawei P20 Próm, amivel meg vagyok elégedve, tehát egy darabig ez marad.
2019. aug. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már 2 éves már telefonom lecserélném de egyelőre nincs pénz másikra .
2019. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lenovo A50 telefonom van az előző voltam .
2019. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

2 év.

Addigra következő generációk eleget fejlődnek, hogy érdemes legyen váltani, plusz a régi teló még eladható értelmes áron.

2019. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!