Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek meg?

Melyik telefont vennétek meg?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni jelenlegi telefonomat (honor 8), mert bár nagyon szeretem, az utóbbi időben csak töltökábelen hajlandó működni :(

Szóval idejét érzem egy új telefonnak, nézegettem is őket, de nem tudok döngeni. Huawei és Samsung ami szóba jöhet, ezek vannak ismerősi körben és nem is panaszkodnak rájuk, Nokiát és Sonyt is láttam már illetve Xiaomit is de annyira nem szimpi már maga a márkanév sem.


A Samsung S9-S10 ami izgatna, rég volt már Samsungom, olvastam teszteket róla, de személyes tapasztalatnak is örülnék.


Igazából annyi lenne, hogy tudjak vele telefonálni, egy két jó fényképet lőni a gyerekemről, akkumulátor is bírhatná kicsit tovább, illetve lehetőleg ne legyen hatalmas, elférjen a női kis kezemben


Ti melyiket vennétek meg, melyik márka megbízható?


2019. aug. 23. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Igazából el kéne döntened, hogy mennyi pénzt szánsz rá.

Ha van rá pénzed, akkor vegyél S10-et, de erre a felhasználásra ("telefonálni, egy két jó fényképet lőni a gyerekemről") szerintem totál felesleges többszázezret kiadni. Egy 50 ezres xiaomi vagy huawei is tökéletes erre a célra.

2019. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Én is a Samsung S vagy Note szériát preferálom, de most próbálgattam a Huawei P30 -at, annak a kamerája (főleg a pro -nak) minden eddigi telefonét laposra veri. Olyan optikai zoomja van, amit eddig csak handycam -ek tudtak, és olyan képeket csinál szinte töksötétben, amit csak a jobbfajta tükörreflexes gépekkel lehetett.


Nem azt mondom, hogy pl. egy Note 9 -nek nem baromi jó a képe, de ettől leesett az állam.

2019. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A pénz nem probléma igazából, bár ha a telefon maga nem ér mondjuk 10 forintot se, azért nem venném meg..

Egyiket se láttam még élőben, ma megnézem őket, talán a méret fog dönteni, mert tablet nagyságút nem szeretnék, nem fér bele a tenyerembe, az meg nem jó, félek kiejtem.


A jobb minőségű kamera sose jön rosszul, páromnak p20 proja van, azzal is szépeket lehet csinálni, de nem tetszik, nincs meg az az érzés hogy "huuu ez kell"


Na, mindegy szétnézek.

2019. aug. 23. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
A mate20Pro nagyon szép képeket csinál. És csinos is
2019. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy fogalmad sincs, hogy mit keresel, így lehetetlen tanácsot adni.
2019. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!