Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek ki az okostelefon...

Nektek ki az okostelefon biztosítótok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 20:35
 1/10 Szirty ***** válasza:
38%
Nekünk?
2019. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A vaskos tok amit vettem rá.
2019. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Nincs biztosítóm. Sose vennék olyan drága telefont, amit ha leejtek/vízbe ejtek, stb. annyiba kerülne a javítása, hogy megérné biztosítást kötni rá.

De ez én vagyok, mivel engem is kérdeztél.

2019. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem kötöttem biztosítást.


Mivel nagy érték, (Mate 20 PRO) vigyázok rá, nem adom ki a kezemből stb....


Biztosítás nekem nem éri meg az extra havidíjat, főleg, hogy baj esetén még "önerőt" is fizetni kéne...


Két év alatt annyit perkálhatnék, amennyiből kifutja egy olcsóbb második telefon (pl családtagnak, stb)

2019. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vettem rá 3 évvel ezelőtt egy jó tokot. Ha minden leejtésnél spórolok vele 1 forintot, akkor már rég visszajött az ára.

Szerintem jobb egy nem összetört telefon, mint egy összetört, amivel froclizik a biztosító, hogy arra pont nem fizet ami a tiéddel történt.

2019. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Szentlélek :)
2019. aug. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki ,egy jó tokot vetem hozzá és kész.
2019. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lehajtós kemény műanyag tok meg az üvegfólia.
2019. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Senki! Én alapból nagyon vigyázok a telefonomra, de akkor is: biztosítást nem éri meg kötni rá, mert azt a pénzt sose látod többé, csak azért van ez a szolgáltatás, hogy több pénzt tudjanak beszedni! Mindegyik egyforma!

Húgomnak például a Telekomnál volt biztosítás az iPhone-jára, és amikor ellopták tőle, a Telekom mégsem volt hajlandó fizetni, olyan kifogással jöttek, amiről szó sem volt a biztosítással kapcsolatos szerződésben!

2019. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Telekom SOHA nem fizet készülékbiztosításnál pénzt.


Meghatározott önerő befizetése után a hiányzó/sérült/hibás alkatrész(eke)t kicseréli/pótolja


Lopás esetén bizonyítani kell, hogy valóban ellopták (rendőrségi jegyzőkönyv)

2019. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!