Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A micro SD kártya olvasom nem...

A micro SD kártya olvasom nem akarja beolvasni a kártyát?

Figyelt kérdés

A Kingston MobileLite kártya olvasomba beleraktam a micro SD kártyát és ugy bele a gépbe de mikor nyitnám meg trojan virust ír ki és letörli ami a kártyán van


Ha meg ugy rakom be az egészet hogy leállitom a Nodot akkor meg ezt irja ki


A windows nem találja a(z) 'RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-sok ilyen szám-\update.exe' fájlt .Ellenőrize ,hogy helyesen írta-e be a nevét , majd probálkozzon újra.Fájl kereséséhez kattinson a Start gombra ,majd a Keresés pontra.



Kell ehez valamilyen driver vagy illesztő program? nemadtak hozzá semmilyen cd-t


2010. júl. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírus van a kártyán, újra kellene formázni !
2010. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondolom azt a telefoon kell amit már 1x megcsináltam még elötte
2010. júl. 17. 13:28
 3/4 anonim válasza:
na én már ezért nem használok virusirtót meg tűzfalat már vagy 4-5 éve és jó ha 2 évenként újra teszem a windowst
2010. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

noh

az olvasó a tesom 1 gb-os nokiás mirco SD kártyáját beolvassa simán

2010. júl. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!