Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra ingyenes...

Androidos telefonra ingyenes zenelejátszó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan letölthető applikációt keresek ami ingyenes és le lehet zárni a telefont és ugyanúgy folytatja a zenét(ha internettel működik az se baj) egyszóval olyan alkalmazást keresek mint a spotify csak ingyenes verzióban...előre is köszönöm ha valaki tud

2019. aug. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A spotify ingyenes, nem kötelező hozzá előfizetés, csak opció, hogy kényelmi funkciókat és reklámmentességet kapj.
2019. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a spotify le volt töltve, de kb.1hónap után nem az egész zenét játszotta le hanem csak kb.15mp-et...
2019. aug. 27. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én régen a sound cloud-ot használtam, mint ingyenes zenelejátszót,de szerintem sokkal jobb letölteni a zenéket telefonra.
2019. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 4NONYMOU5 válasza:
A PALCO MP3 lejátszó a legjobb. Igaz hogy van benne reklám de ritkán wifi nélkül nincs reklám. Azért kell a reklám mert kell a pénz a mp3 lejátszó belefektetésébe hogy még többet tudjon ez az mp3 app én 1 éve ezt az app-ot használom remélem vala mennyit segítettem.;(
2021. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 4NONYMOU5 válasza:
Hogy video/hang-ot akarsz letölteni akkor a Top Master Downloader ajánlom mindent letölt 1-2 klikk-el.
2021. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!