Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom egy iPhonról,...

Honnan tudom egy iPhonról, hogy új, vagy csak felújított?

Figyelt kérdés
Az új és gyári felújított ugyanolyan szép gyári dobozban van becsomagolva, sok ismerősömet becsapták s újként vette a felújítottat( ugyebár sok felújított van az Amazon áruházban) persze olcsóbban a vadiújtól. Vásárláskor mire figyeljek hogy tényleg új legyen.( nem tudok iPhone üzletből venni mert ahol élek nincs a közelben, nagyon messze van).

2019. aug. 28. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Apple.com
2019. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A felújítottban sokszor nem eredeti az akku. Ha felveszed a kijelzőjét, látni, h rá van írva, h "Apple Japan".

Ha a touch id nem működik, akkor az sem az appleben lett cserélve.

2019. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


te tudod mi az a felújított iPhone?

2019. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, vagy az Apple cég vagy a kínaiak az alaplapon kívűl mindent kicserélnek a mobilon, az akkut, a hátlapot , a kijelzőt és a hangszórót, de ettől még az alaplap és a processzor a régi marad, a sorozatszám is, most már tudom hogy ellenörzöm....megtaláltam az oldalt...chack my iphone.com beírom az emai számot és ha új, akkor kiadja az 1 éves garanciát, s az infót, hogy mikor gyártották. Köszönöm!
2019. aug. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!