Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Vodafone előfizetés...

Hogy lehet Vodafone előfizetést megszüntetni a tulaj jelenléte nélkül?

Figyelt kérdés

Az előfizetést egy erasmusos barátomnak kötöttem, csak drága lett volna időközben lemondani, így én használtam tovább az előfizetést, csak mostmár szeretném megszüntetni, de elég nyilvánvaló hogy más használta a számot, ha én megyek be a boltba...

De gondolom meghatalmazással nem köthetnek bele...



2019. aug. 29. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kinek a nevén van?
2019. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

"Az előfizetést egy erasmusos barátomnak kötöttem"

Ebből az derül ki, hogy te vagy az előfizető. Akkor mi a kérdés?

2019. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

""Az előfizetést egy erasmusos barátomnak kötöttem"


Ebből az derül ki, hogy te vagy az előfizető. "


Ebből pont nem derül ki.

De sejteni lehet, hogy ha a kérdésben azt írja hogy a tulajdonos jelenléte nélkül, akkor a kérdező a számlafizető.

Az enyém is így működik. Én vagyok a számlafizető, én használom és fizetem, de más a tulajdonos. De számlafizető minőségemben le tudom mondani az előfizetést ha kell. A jogköröm csak bizonyos dolgokban korlátozódik, pl. tudok más előfizetésre, illetve díjcsomagra váltani, de ami most van, arra már nem csinálhatom vissza. Mert az kedvezményes, és a számlatulajdonosnak van lehetősége szerződni rá, nekem nem. Vannak ilyen kevésbé ismert megoldások.

Szóval ha a kérdező a számlafizető, és nincs hűségidő és kötbér kötelezettség a szerződésén, akkor lemondhatja. Nem kell hozzá a számlatulajdonos.

2019. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!