Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70-re hogyan...

Samsung Galaxy A70-re hogyan lehet a legkönnyebben sok zenét rakni? (Nem Spotify).

Figyelt kérdés
Több zenét kellene rárakni de nem tudom hol lehet a legegyszerűbben. Amiket akarok le kell töltenem egyesével vagy küldjem át magamnak email-be, bluetooth-on, facebookon?

2019. aug. 31. 22:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most google drive-ra kezdtem el feltölteni majd onnan letölteni. Ennél van gyorsabb módszer?
2019. szept. 1. 00:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Google drivera kezdted el feltölteni a zenéket? Honnan? Ha le vannak töltve neked a zenék a gépedre, akkor egyszerűen fogj egy USB-kábelt, és az által rakd rá a gépedre.
2019. szept. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* azáltal rakd rá a telefonodra.
2019. szept. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen gépen, csak az a baj hogy ennek már nem Usb-s a kábele. Én meg csak ezért nem fogok olyan kábelt venni
2019. szept. 1. 08:24
 5/12 Zzzoli ***** válasza:
Mi az hogy nem usb-s? Valamit elnéztél. Az A70-hez usb-c típusú kábelt adnak, rádugod a gépre, vagy a laptopra aztán mehet rá a zene.
2019. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van olyan is, de az enyém nem olyan mind a 2 vége egyforma
2019. szept. 1. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor milyen, ha nem usb-s? :'D Én nem tudok másmilyen kábelről.

Szóval nem ilyen a két vége, ha kihúzod az adapterből (azaz a konektoros duggantyúból)?

[link]

2019. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja bocs, előbb küldted el, mint én...

Egyforma a két vége...hol vetted te ezt a telefont?

2019. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mind a 2 oldalt olyan a vége mint a képen a bal oldalt. De nem csak nekem hanem ismerőseimnek akiknek ilyen telefonjuk van nekik is ilyen töltőjük van :S
2019. szept. 1. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Végülis ujabb laptopokon már usbC bemenet is van, vagy csak az van, szóval jogos a samsungtól. Ha laptopod van, nézd meg, találsz-e rajta, és akkor ugyanúgy működik a formula. Ha nincs, akkor vegyél egy szokásos usbC-usbA kábelt, máskor is jól fog még jönni, hidd el.
2019. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!