Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet változtatni a...

Meg lehet változtatni a telefon alapértelmezett PIN kódját amit a bekapcsolásnál kell beírni?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre a páromnál hogy összevissza írkál mindent.

Régebben tudtam a pin kódját mert egyszer megmondtam de azóta már elfelejtettem.

Másodjára láttam azt tőle persze fél szemmel egyszer meg titokban hogy beír egy négyjegyű kódot, ami vagy nem jó vagy csak folytatja az írást, de a második négyjegyű kód már nem ugyanúgy kezdődik mint amit először beírt. Ezt a második alkalommal láttam amikor a számokat is meg tudtam figyelni.

Most vagy mindig elfelejti és újraírja, vagy valami bazi hosszú kódja van.

Mióta ismerem éjszakára mindig kikapcsolja a telefonját, most azt hiszi hogy éjszaka felkelek és be akarom kapcsolni a telefonját és turkálni benne? Milyen okból változtat valaki pin kódot? Mert valamit biztos változtatott rajta mert igaz már nem emlékszem a régire de azt tudom hogy nem ezek a számok voltak. Titkolna valamit?


2019. szept. 1. 07:35
 1/5 anonim válasza:

Az amiről beszélsz az a PIN+telefonzár kód, 2x4 számjegy.

A telefonzár bármikor változtatható a teledon biztonsági beállításaiban, a PIN-ben nem vagyok biztos, de azt talán annyira könnyen nem.

2019. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A PIN kód is változtatható, meg ki is lehet kapcsolni. De itt nem ez az igazi kérdés, hanem hogy miért nem bízol a párodban.
2019. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Változtatható igen. Én akkor változtattam mikor a gyárit elfelejtettem mert valamiért nem volt szimpi. Kijelzőzárat meg azért kapcsoltam be hogy ne lássa senki kivel mit beszélek. Ez exem idejében jött elő mikor minden áron meg akarta mézni a telómat.
2019. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ha titkolja előlem valamit akkor miért nem a képernyő zárat változtatja meg?

A pin kód csak éjszaka véd amikor ki van kapcsolva a telefonja.

A képernyő zárat tudom, nappal amikor be van kapcsolva a teló meg tudnám nézni ha akarnám.

2019. szept. 1. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg tőle.
2019. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!