Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell bekötni a 3db...

Hogy kell bekötni a 3db csavart érpárral rendelkező asztali telefont?

Figyelt kérdés

A színek:

zöld/sárga

barna/fehér

rózsaszín/lila

Régi telefon, 1985 áll rajta. Nem csatlakozót szeretnék rá krimpelni, hanem egy telefonkábelt szeretnék zsugorfóliával hozzá csatlakoztatni. A telefonvezeték 2 eres színei: piros és zöld. Itt egy kép róla: [link]



2019. szept. 2. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt, hogy egy router telefon aljzatába szeretném csatlakoztatni.
2019. szept. 2. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Az egyik érpár lesz a vonal, de hogy melyik, azt ránézésre nem lehet megmondani. Dugj be egy telefonkábelt a modembe, majd érintsd az érpárokat egyesével a másik végéhez felemelt kézibeszélővel. Ha a megfelelőt érinted megjön a tárcsahang és a modemen is villogni kezd a telefon led.
2019. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régi telefont nem lehet a ruterbe bekötni. De azért próbáld meg.
2019. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! Barna/fehér volt a teszt kedvére bekötve és működik! Köszi ment a zöld!
2019. szept. 2. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

"router telefon aljzatába szeretném csatlakoztatni."

Megoldható, de hívni nem tudsz róla.

2019. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudok, felhívtam a mobilomat róla majd miután elmentettem az ez úton kiderített vezetékes számunkat visszahívtam és csörgött.
2019. szept. 2. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyomógombos telefonok általában működnek Tone/Pulse módban egyaránt, ha megnézed az alján a lehetséges kapcsolót.

Itt van egyébként a német csatlakozó bekötése:

[link]

Egyébként az nem (csak) router, de mindegy.

2019. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!